РЕКО-ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Технически сътрудник
София

София длъжност на пълно работно време

Фирма РЕКО-ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД е създадена през 1996г. Занимава се с проектиране на инфраструктурни проекти в сферата на пречистването на отпадъчни и питейни води, управление на отпадъци и водоснабдителни и канализационни мрежи и съоръжения.

Отговорности

Проследяване на цялостния процес при проектирането, координация на всички участници в проектирането, водене на кореспонденция, комплектоване.

Изисквания и необходими умения

Какви са изискванията към кандидата:
– Работа с техническа документация;
– Добра компютърна грамотност (Outlook, Excel, Word, PowerPoint, AutoCad);
– Опит на подобна длъжност e предимство;
– Желание за работа.

Ние Ви предлагаме

– Работно време от понеделник до петък от 8:30 – 17:30 (с регламентирана почивка от 12:00-13:00 часа);
– Коректни трудови взаимоотношения;
– Интересна и динамична работа.

Информация за контакт

Телефон: 0888929577

ITCD