Дърводелци - 4 позиции
с.Ломци, общ.Попово, обл.Търговище
От 500 до 1000 лв.

с.Ломци, общ.Попово, обл.Търговище длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Ред форест ЕООД е фирма производител на широка гама от традиционни и по поръчка сгради от дървен материал, метал и композитни материали. С над 30-годишен опит ние имаме ноу-хау и умения, необходими за производството на висококачествени сгради, за да отговорим на изискванията на клиента.

Отговорности

- Разкроява, рендосва, шлайфа, сглобява, сковава необходимите материали за изпълнение на поръчките
- Работа с различни дървообработващи машини и инструменти
- Изпълняване на поръчките при спазване на технологичните правила, срокове и изисквания за качество

Изисквания и необходими умения

- Умения за работа в екип
- Отговорност и старание при изпълнението на поставените задачи
- Добри технически умения
- Прецизност и отговорност към качеството при работа
- Правилната експлоатация на машини и инструменти в
- Образование по дървообработване е предимство

Ние Ви предлагаме

Работно време: на три смени

Работна заплата: 650 лв + бонуси

Информация за контакт

Телефон: 0888845040

ITCD