КОРЕКТ-КОНСУЛТ БЪЛГАРИЯ ЕООД
Сервитьори/ки в 5 звезден комплекс за уикендите
Разлог

Разлог длъжност на пълно работно време

За нас

Ако искате да работите само през уикендите...
Ако сте позитивни, енергични и усмихнати…
То тази работа е подходяща за Вас!

Отговорности

НАШИЯТ ИДЕАЛЕН КАНДИДАТ ПРИТЕЖАВА:

• Говорим английски език ще считаме за сериозно предимство;
• Добре поддържан външен вид;
• Добро настроение.

Изисквания и необходими умения

• Опит като сервитьор в ресторант и/или хотел;
• Отлични умения за работа с клиенти, както и в екип;
• Сериозно и отговорно отношение към работата.

Ние Ви предлагаме

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Трудов договор и осигуровки;
• Осигурена нощувка в двойна стая със санитарен възел;
• Възможност за транспорт до работното място или възстановяване на транспортните разходи.

При интерес към позицията от Ваша страна, моля изпратете ни Вашата автобиография.

Корект – Консулт България ЕООД притежава лиценз за лизинг на персонал № 243/16.03.2018 г., издаден от Министерство на труда и социалната политика.

С настоящото кандидатстване, давате съгласието си обработката на личните Ви данни с цел осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа и за бъдещи проекти, да се извършва от „Корект Консулт България“ ЕООД в пълно съответствие с ОРЗД и всички други действащи закони за защита на личните данни.

Информация за контакт

Телефон: 8519115

ITCD