Колячи и транжори за Австрия
До Линц, Австрия
От 4000 до 5000 лв.

До Линц, Австрия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

За нас

Агенция за подбор на персонал Евролинкс 1903 ЕООД.
Лиценз Nо 262 от 03.08.2018 г
При нас се кандидатства с автобиография на немски език.
-Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашата автобиография.
-Кандидтствайки за тази позиция, Вие се съгласявате Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.

Отговорности

Търсят се работници в кланица за прасета, намираща се до град Линц, Австрия.
Отговорни работници, които могат да работят в екип.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Опит минимум 6 месеца в кланица.
/ клане на прасета и/или транжирането на месо /
- Кандидати с говорим немски език се приемат с предимство и са с по- високо заплащане.
- Заминаване на 2 ноември 2020 г - групово

Ние Ви предлагаме

Предлага се:
- Пълен работен ден и възможност за допълнителни часове.
- Заплащане от 9,50 до 12 евро на час в зависимост от опита и познанията по немски език.
- Предлагаме Ви настаняване в обзаведена квартира - 150 – 200 евро на месец, по 2ма души в стая. Жилищата се намират в центъра на града.
Можете да се възползвате от:
- Осигурен транспорт със служебен автомобил до работно място.
- Осигурен транспорт от България до Австрия.
Ако имате интерес към предложението, изпратете Вашата автобиография, след предварителен подбор, ще се свържем с Вас.

Информация за контакт

Телефон: 0887315089

ITCD