Масажист/ка за хотел 4 звезди в Германия, близо до Мюнхен
други в чужбина, Германия
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

За нас

Агенция за подбор на персонал Евролинкс 1903 ЕООД.
Лиценз Nо 262 от 03.08.2018 г.
При нас се кандидатства с автобиография на немски език.
-Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашето автобиография.
-Кандидтствайки за тази позиция, Вие се съгласявате Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.
За повече информация, ще се свържем с Вас, като разгледаме автобиографията Ви.

Отговорности

Масажист/ка или спа терапевт в хотел

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Говорим немски език - А1 - А2, английски език, като допълнителен е предимство.
- Опит като масажист/ка или терапевт.
- Кандидатства се с автобиография на немски или английски език.

Ние Ви предлагаме

Предлага се:
- 40 часа на седмица.
- Заплащане стартово - 10,50 – 11,00 евро / час - зависи от уменията и нивото на немски език.
- Осигурена квартира - БЕЗПЛАТНО
- Осигурена храна и безплатни напитки и плодове по време на работа.

Информация за контакт

Телефон: 0887315089

ITCD