Сътрудник продажби в туристическа агенция
Пловдив
От 500 до 1000 лв.

Пловдив длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Туроператор „Трипс ту гоу “ ООД е с Удостоверение за регистрация за Туроператорска и Туристическа агентска дейност № РК-01-7686. Успешно реализираме комплексни туристически услуги като гаранираме конкурентни и качествени предложения с грижа за комфорта и удовлетворението на нашите туристи.

Отговорности

- продажба на собствени и партньорски туристически пакети
- ясна мотивация за постигане в срок на заложените цели/задачи
- увеличаване на клиентска мрежа / задържане редовни / лоялни клиенти на компанията
- възможност за обективно приоритизиране на поставените задачи
- позитивност, комуникативност и готовност за справяне с клиентски възражения
- работа с различни резервационни системи /модули
- качване на информация и база данни в сайт,инфобюлетини и т.н

Изисквания и необходими умения

- отлични търговски умения при работа с клиенти и ясна обвързаност на заплащането с постигнатите резултати
- задължително условие - мин.1 година стаж в туристическа агенция
- любезност,търпеливост,приветлив вид и умение за общуване с клиенти
- организираност,самостоятелност, адаптивносг,съобразителност, находчивост при общуване с клиенти
- владеене на английски език-минимум средно ниво
- умения за работа с офис техника
- възможност за пътувания

Ние Ви предлагаме

- стимулиращо заплащане пряко обвързано с постигнатите резултати;
- постоянен контакт и срещи с клиенти;
- мотивираща бонусна схема
- отлични условия на труд
- възможност за кариерно развитие
- модерен офис с топ локация

Как да кандидатствате:
очакваме Вашата автобиография и снимка , ако Туризмът е Вашето амплоа

Информация за контакт

Телефон: 0888446621

ITCD