Human Capital Store
Счетоводител
София

София длъжност на пълно работно време

Human Capital Store търси Счетоводител, който да се присъедини към екипа на наш клиент – счетоводна къща. Компанията е специализирана в бизнес консултациите и е утвърден доставчик на счетоводни услуги в България от 2008г.

Отговорности

Основни задължения на позицията:

• Проверка и въвеждане на първична счетоводна информация;
• Изготвяне и подаване на данъчни декларации;
• Комуникация с клиенти и представители на държавна администрация;
• Изготвяне на финансови отчети.

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидата:

• Опит на същата или подобна длъжност;
• Познаване на данъчно-счетоводното законодателство;
• Английски език – ниво B1;
• Умения за паралелно изпълнение и следене на различни задачи.

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:

• Коректни трудови отношения;
• Приятна работна среда сред малък и сплотен екип;
• Увеличение на стартовото възнаграждение след изпитателния срок.

Можете да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Информация за контакт

Телефон: 02 / 4172723

ITCD