Системен администратор
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

SIS Group обединява компании с различни сфери на дейност, с цел предлагане на комплексни решения в областта на строителството на сгради и съоръжения, информационни технологии и финансово-консултантски услуги.

Във връзка с разширяване на дейността на компанията, търсим да назначим Системен администратор за гр. Варна.

Отговорности

• Администриране на мрежи и сървъри;
• Администриране на потребителските акаунти, пощенски кутии и операционните системи на компютрите;
• Администриране на VOIP централи;
• Разрешаване на софтуерни, хардуерни, мрежови и компютърни проблеми.

Изисквания и необходими умения

• Висше образование в областта на информационните технологии;
• Добро владеене на английски език;
• Опит в администриране на Microsoft базирани сървъри и работни станции;
• Опит с Cisco устройства;
• Опит със системи за архивиране на данни;
• Умения за работа с VMware vSphere;
• Умения за работа в екип, отговорност, техническа умения и инициативност.

Ние Ви предлагаме

• Възнаграждение, съобразено с пазара и отговорностите за длъжността;
• Възможност за професионално усъвършенстване и развитие;
• Работа в конкурентна и развиваща среда;
• Допълнителни придобивки.

Ако смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете Вашата професионална автобиография и актуална снимка.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие със ЗЗЛД.

Информация за контакт

Телефон: 0700 1111 4

ITCD