ИКИС СЛ ООД
Търговец
София
От 1000 до 1500 лв.

Търговец

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

ИКИС СЛ ООД е създадена през 1998 година, като основна дейност на компанията е проектиране, производство и асемблиране на високотехнологични машини, осветителни системи, уреди за дезинфекция и метални изделия.

Във връзка с динамичното ни развитие, търсим да назначим Търговец- уреди за дезинфекция

Отговорности

- Привлича нови клиенти, задържа и оптимизира настоящата мрежа от клиенти;
- Консултира и презентира продукти, уговаря цени, отстъпки и условия;
- Следи продуктите и клиентската мрежа на конкурентни фирми;
- Отговаря за постигане на търговските цели на фирмата;
- Взима участие в национални и международни изложения.

Изисквания и необходими умения

- Доказан предишен търговски опит;
- Добри умения за работа в екип;
- Умения за презентиране и преговаряне;
- Добър английски език е предимство;
- Шофьорска книжка кат.В .

Ние Ви предлагаме

- Възнаграждение, обвързано с бонус схема;
- Допълнително здравно осигуряване към Дженерали Застраховане- Разширена полица;
- Възможност за професионално развитие.

Информация за контакт

Телефон: 0886190585

ITCD