Специалист обществени поръчки
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Нова, динамично развиваща се компания търси отговорна и мотивирана личност за позицията СПЕЦИАЛИСТ ОБЩЕСТВЕНИ ПОРЪЧКИ

Отговорности

- Следене на обявени обществени поръчки в сайтовете на Възложителите;
- Подготвяне на документи свързани за кандидатстване по Обществени поръчки, програми и проекти;
- Водене на бизнес кореспонденция

Изисквания и необходими умения

- Минимум 10 години опит в областта на обществените поръчки
- Завършено висше образование ( Юридическо образование)
- Познаване на Закон за обществените поръчки
- Добра компютърна грамотност - Word; Excel, Internet
- Притежание на свидетелство за управление на МПС, категория "B"
- Владеене на Английски език ще се счита за предимство
- Възможност за започване на работа веднага
- Полага се тест за лоялност

Ние Ви предлагаме

- Работа в динамична среда на бързо развиваща се компания
- Възможност за професионално развитие
- Дългосрочна заетост
- Млад и енергичен колектив
- Трудов договор
- Стандартна 5 дневна работна седмица (Пн-Пт:09-17ч)
- Стартова заплата - 3000 лв. нето
ITCD