КОРЕКТ-КОНСУЛТ БЪЛГАРИЯ ЕООД
Проектант-конструктор мебелно производство
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Търсим опитен Проектант-конструктор за наш клиент - успешна българска мебелна фирма, със собствени шоурум и производствен център в София.

Отговорности

В тази роля ще създавате и отговаряте за бутикови дизайнерски решения, включително изработването на цялостната техническа документация, съобразена с клиентските изисквания, както и за технологичните възможности на производствения център, свързани с всеки отделен проект.

Изисквания и необходими умения

ИЗИСКВАНИЯ:

• Отлично владеене на AutoCAD;
• Професионален опит в конструирането на мебели (ПДЧ и МДФ);
• Много добри познания на производствените процеси;
• Подходящо образование;
• Комуникативност и умение за работа в екип;
• Способност за аналитично мислене.

Ние Ви предлагаме

КЛИЕНТЪТ ПРЕДЛАГА:

• Отговорна позиция в амбициозен малък екип, в който всеки е важен;
• Приятна работна среда;
• Отлична възможност да разгърнете професионалния си потенциал.
При интерес към предложението ни, моля кандидатствайте като ни изпратите Вашето актуално CV.
На интервю ще бъдат поканени само предварително одобрените по документи кандидати.
„Корект Консулт България“ ЕООД притежава лиценз за извършване на посредническа дейност по наемане на работа под № 2191, издаден от Министерство на труда и социалната политика.
С настоящото кандидатстване давате съгласието си за обработката на личните Ви данни и предоставяне на възможности за наемане на работа да се извършва от „Корект Консулт България“ ЕООД, в пълно съответствие с ОРЗД и всички други действащи закони за Защита на Личните Данни.

Информация за контакт

Телефон: 8519115

ITCD