Младши счетоводител
София

София длъжност на пълно работно време

Human Capital Store търси Младши Счетоводител, който да се присъедини към екипа на наш клиент – специализирано счетоводно предприятие. Компанията е специализирана в бизнес консултациите и от 2008г. е утвърден доставчик на счетоводни услуги за български и международни клиенти, които развиват бизнес в страната ни.

Отговорности

Обработка на първични счетоводни документи;

- Изготвяне на справки и счетоводни документи;

- Организиране на документооборота;

- Съхранение на архива;

- Подпомага главния счетоводител с други административни задачи.

Изисквания и необходими умения

Висше икономическо образование /завършено или в процес на придобиване/;

- Професионален опит на подобна позиция минимум 1 година;

- Отлична компютърна грамотност;

- Възможност за водене на бизнес комуникация на английски език;

- Умения за паралелна работа по различни задачи;

- Отговорност към поставените задачи;

- Внимание към детайла;

- Умение за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

Работно време 09:00ч. – 17:30ч.

- Възможност за развитие в областта на счетоводството в приятна работна атмосфера;

- Офис на комуникативна локация;

- Коректни трудови отношения;

- В периоди на по-висока натовареност възможност за допълнителен труд, който се компенсира по реда на чл.136а от КТ;

- Увеличение на стартовото възнаграждение след изпитателния срок.

Можете да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014

Услугите ни към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Информация за контакт

Телефон: 02 / 4172723

ITCD