Електротехник промишлено предприятие - Русе
Русе
От 500 до 1000 лв.

Русе длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Отговорности

Дионис-Елена ООД обявява свободни места за позиции "Електротехник промишлено предприятие".

Изисквания:
- умения за работа в екип;
- добри комуникационни умения;
- добри организационни умения;
- владеене на английски език;
- умения за работа с Word, Excel, PowerPoint, Outlook;
- умения за работа със C++;
- умения за работа със слаботокова техника.

Задълженията включват ремонт и сглобяване на лабораторна апаратура и уреди, които са слаботокова техника; сглобяване, профилактика и ремонт на платки; работа на компютър с Word и Excel; работа в екип.

При интерес, моля, изпратете автобиография (CV) чрез бутона "Кандидатстване" или се обадете на 0878511295.

Изисквания и необходими умения

желателно, но не задължително - шофьорска книжка кат. В

Ние Ви предлагаме

позиция, подходяща и за стажуване; възможност за работа с опитни професионалисти; командировки в България и чужбина; месечни бонуси на база натовареността.

Информация за контакт

Телефон: 0878511295

ITCD