Оператор на машини за производство на медицински изделия
Велико Търново

Велико Търново длъжност на пълно работно време

„Момина Крепост“ е създадена през 1966 г. Със своя дългогодишен опит тя се е доказала като водещ производител на медицински изделия за еднократна употреба – различни видове спринцовки, сонди, катетри. Като допълнителна дейност развива производство и търговия на пластмасови изделия за промишлеността и бита.
Във връзка с пускането в експлоатация на закупеното ново оборудване и увеличаване обема на своето производство „Момина крепост“ търси да назначи „Оператори на машини за производство на медицински изделия".

Отговорности

Работниците изпълняващи тази дейност ще обслужват шприц машини, машини за печатане, монтиране и опаковка на медицински пластмасови изделия и ръчни операции за производство на системи и сонди за медицината.

Изисквания и необходими умения

• Средно образование,средно-специално техническо или висше техническо образование ще се счита за предимство;
• Опит на подобна длъжност ще се счита за предимство;
• Дисциплинираност, отговорност и изпълнителност към поставените задачи;
• Умения за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

• Добро възнаграждение по постоянен трудов договор с пълни осигуровки;
• Пълно работно време - 8 часа - трисменен режим на работа;
• Добри условия на труд;
• Допълнително здравно осигуряване.

Информация за контакт

Телефон: 0895520114

ITCD