ЕВРОРА КОНСУЛТ ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Служители за производство на озвучителни системи
Пардобице, Чехия
От 1500 до 2000 лв.

Пардобице, Чехия длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

“Eurora Cosnult” ltd е основана през 2017 г. и регистрирана в Министерство на труда и социалната политика гр. София с лиценз за посредническа дейност № 2391 за България, и № 2392 за чужбина. Нашата роля като агенция за подбор на персонал е да намерим на работодатели, търсещи служители от България, квалифициран персонал, както и съответно да намерим работни оферти на кандидати търсещи работа в чужбина.
Мисията ни е както да Ви консултираме максимално коректно, така и да организираме всичко необходимо за предстоящото Ви заминаване.

Отговорности

• Сглобяване
• Окачествяване
• Пакетиране
• Подреждане

Изисквания и необходими умения

• Чисто съдебно минало
• Физически здрави
• Желание за работа

Ние Ви предлагаме

• Заплащане:121 крони/час-бруто
• Бонусна система
• Възможност за седмичен аванс
• Целогодишна заетост
• Платен годишен отпуск 25 дни
• Постоянен трудов договор по Чешко законодателство
• Осигурена безплатна квартира с включени консумативи
• Осигурено е посрещане и настаняване при пристигане от автогара „Флоренц“-Прага
• Заплащане за транспортни разходи в края на 9-ти месец в разменр на 90 евро

Информация за контакт

Телефон: 0876 501 901 / 0886 608 858

ITCD