Начален бонус! Международни Шофьори C + E
други в чужбина, Полша
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Полша длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Boekestijn Transport е компания с повече от 25 години опит в сферата на международните превози на товари. Ние сме сред лидерите в Европа по превоз на скъпи товари, Мода и Фармация. За това време флотата ни се е увеличила до 450 камиона и продължава да се разраства. Работата в екип и коректността в отношенията са едни от най-важните качества който търсим и притежаваме.

Отговорности

- Шофиране на камион категория C + E;
- Извършване на международни курсове;
- Поддържане на чистота на работното място(кабината , ремаркето,фирмените съоръжения);
- Комуникация посредством Сателитна система и телефон(кореспонденция с диспечерите и фирмата);
- Зареждане на гориво с фирмена карта.

Изисквания и необходими умения

- Шоф. книжка категории С + E;
- Основен курс АДР;
- Минимум основно ниво на поне един от езиците: Руски, Английски, Немски;
- Свидетелство за психологическа годност(което ще ви бъде издадено тук в Полша);
- Със свидетелство за професионална компетентност (за превоз на товари);
- с валидна лична карта, международен паспорт и карта за дигитален тахограф;
- със свидетелство за съдимост (не по-старо от 6 мес.) за започване на работа в Полша.

Ние Ви предлагаме

• Официална заетост на договорна основа - постоянна, стабилна и платена навреме;
• Работете само в общността;
• Euro 6 Auto Park: DAF-IVECO-VOLVO-MERCEDES;
• Квалифициран диспечер, говорители на руски и английски език;
• Пълен социален пакет;
• Гъвкава система за обучение и обучение на нови шофьори, с минимален и среден опит;
• Паркинг за персонал в Познан;
• Условия на плащане: заплата + дневна надбавка:
• От 2100 евро / месец за шофьори с опит от поне една година(начален бонус 500 евро) (фактори: ефективност, квалификация на начинаещи шофьори на камиони, изминати километри и ниво на английски / немски, стаж в компанията).

За повече информация +373 79 897977.

Информация за контакт

Телефон: +37379897977

VCD