Айгер Инженеринг ООД
Инженер Механик/ Конструктор с включено обучение
Плводив

Плводив длъжност на пълно работно време

АЙГЕР ИНЖЕНЕРИНГ ООД е семейна компания част от швейцарския холдинг AIGER GROUP AG.

Ние работим с нагласата “Положително отношение към всичко и към всеки”, ако и Вие имате тази нагласа, кандидатствайте при нас.
Работата ни е да създаваме бутикови инженерни решения от световно качество и швейцарска прецизност.
Това ценят нашите клиенти на всички континенти от над 60 държави и ни се доверяват повече от 25 години, защото вярват в силата и креативността на служителите, които работят при нас.
С награда за Най – иновативната компания в България, награда за Сделка на Годината и Експортьор на годината за завоювани нови пазари.

Отговорности

Проектиране и разработване както на отделни части, така и на сложни, комплексни и движещи се възли и машини;

Изисквания и необходими умения

Висше техническо образование;
Изградени професионални и трудови навици;
Познания на основни механични елементи, компоненти и сглобки;
Желание и хъс за професионална реализация в света на машиностроенето и SolidWorks Design.

Ние Ви предлагаме

През първите три месецa – встъпително теоретично и практическо обучение на SolidWorks CAD;
Реализация в един от най-големите инженерни екипи в България;
Придобиване на професионален опит на световно ниво;
Отлична стартова заплата по време на обучението с пълни осигуровки и трудов договор;
Компанията ще предложи финансово развитие след 6-тия и 12-тия месец.
Допълнително Обучение с цел подготовка за придобиване на SolidWorks Professional Certificate (CSWP) издаден от организацията на Dassault Systems;
Практическа работа по актуални проекти в дизайнерския екип на компанията.

Информация за контакт

Телефон: 032/ 90 50 49

VCD