Гаритидж Инвестмънт Мениджмънт ЕООД
Технически сътрудник - администратор
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

GARITAGE INVESTMENT MANAGEMENT EOOD е компания, специализирана в управление на инвестиции в сектора на недвижимите имоти, образованието и спорта. Портфолиото на компанията включва проекти, свързани с развитието и управлението на жилищни комплекси и офис паркове, търговски площи, образователни и спортни центрове. Garitage Investment Management EOOD си партнира с някои от най-утвърдените архитектурни студия в България и по света, като интегрира разнообразието от стилове и съвременните тенденции в материалите и технологиите за успешна реализация на своите инвестиционни проекти. Във връзка с разширяване на дейността си, Garitage Investment Management търси да назначи: "Технически сътрудник - администратор"

Отговорности

• Участвате в проследяване и отчитане изпълнението на инвестиционни проекти, оформяте месечни и окончателни протоколи за изпълнени СМР, проследявате конкретни възложени задачи и изготвяте справки;
• Участвате в процеса на администриране на строителството, изпълнявате поръчки и др.;
• Анализирате оферти, количествени сметки и подготвяте документи за договори и възлагания;
• Оформяте спецификации за търгове за изпълнители, доставчици и др.;
• Участвате в приемо- предаване на обекти и подобекти;
• Участвате в комуникация с наематели, клиенти и др. свързани със строителството лица.
• Съдействате на екипа за контрола на качеството на изпълняваните СМР;
• Отговаряте за спазването на поставените срокове и недопускане на пропуски и забава.
• Отговаряте за безпроблемното реализиране на проектите управлявани от дружеството.
• Наблюдавате и контролирате конкретни задачи на изпълнителите, подизпълнителите и доставчиците на обектите.
• Участвате в обработката, анализа и корекцията на предоставени актове по време на строителството.
• Следите за качественото изпълнение, както и разхода на материали съгласно проекта и бюджета.
• Координирате с останалите участници в строителството, като съдействате за набавяне на документи, осигуряване на решения.
• Участвате в подготовката и държавното приемане на обектите.

Изисквания и необходими умения

• Имате завършено средно или висше инженерно образование в областта;
• Имате минимум 3 години професионален опит в строителството и минимум 2 години опит на подобна позиция. Работата в големи проекти би била предимство;
• Владеете английски език – на много добро ниво писмено и говоримо;
• Имате отлични умения по специфичните програми за строителство (Auto Cad), управление на проекти и графици (MS Project) и MS Office. Познаване на други програми за строителство би било предимство;
• Познавате, работите и разчитате проектна документация;
• Познавате нормативната база в строителството – би било предимство;
• Имате отлични организационни умения и обичате работата в екип;
• Имате познания в областта на BREEAM и/или LEED – би било предимство;
• Имате шофьорска книжка - кат. B – би било предимство.

Ние Ви предлагаме

• Организация, ориентирана към екипа, която насърчава личното израстване;
• Лоялни колеги с висок интегритет;
• Организация, която стъпва на най-добрите практики, поставя под въпрос статуквото и изследва новите решения.
VCD