Домашна помощница / Иконом с настаняване
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Младо семейство с едно малко дете търси да наеме жена за помощ в домакинството, която да се настани в дома. Семейството живее в двуетажна къща с двор в затворен комплекс в София.

Отговорности

- Поддържане на чистотата в дома
- Пускане на пералня, сушилня, гладене, сгъване и прибиране на дрехите, подреждане, пускане на миялна, смяна на спално бельо и кърпи
- Следене и поддържане в постоянна наличност (изготвяне на списъци) на хранителни продукти, препарати и др.
- Пазаруване
- Готвене
- Кандидатът е изцяло ангажиран със сервиза и обслужването на семейството;
- Кратки занимания с детето в случаите, които основната детегледачка отсъства;
Ангажимента към детето ще бъде най-малък, но най-отговорен! Очакваме внимание, отдаденост и отговорност на най-високо ниво, когато го поверим в ръцете ви!

Изисквания и необходими умения

- Опит на подобна или сходна длъжност
- Кандидатът да има добри лични хигиенни навици;
- Кандидатът да спазва стриктно всички противоепидемичните условия с цел да предпази себе си и семейството;
- Кандидатът трябва да е дискретен, деликатен, спокоен, работлив и организиран в ежедневните си задачи;
- Кандидатът трябва да уважава личното пространство на домакините и минимално да се усеща неговото присъствие, когато те са у дома;

Ние Ви предлагаме

Месечно заплащане - 1700 лв.
Месечен ваучер за бензин - 50 лв.
Повишение на заплатата - 100 лв. - една година след назначаването на работа;
Осигурено нощуване - собствена стая със собствена баня и тоалетна;
Осигурено изхранване - кандидатът може да се храни по всяко време на денонощието в собствената си стая (с ежедневната храна, която се приготвя в домакинството);

Работно време:
- 6-дневна работна седмица; необходимо е кандидатът да има готовност да остава да нощува в дома на семейството.
- почивен ден - неделя

Информация за контакт

Телефон: 0889380303

VCD