Гаритидж Инвестмънт Мениджмънт ЕООД
Технически ръководител
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

GARITAGE INVESTMENT MANAGEMENT EOOD е компания, специализирана в управление на инвестиции в сектора на недвижимите имоти, образованието и спорта. Портфолиото на компанията включва проекти, свързани с развитието и управлението на жилищни комплекси и офис паркове, търговски площи, образователни и спортни центрове. Garitage Investment Management EOOD си партнира с някои от най-утвърдените архитектурни студия в България и по света, като интегрира разнообразието от стилове и съвременните тенденции в материалите и технологиите за успешна реализация на своите инвестиционни проекти. Във връзка с разширяване на дейността си, Garitage Investment Management търси да назначи:

Отговорности

• Участвате в организацията и контрола по изпълнение на инвестиционни проекти;
• Анализирате проекти, количествени сметки и детайли и предлагате оптимизации. Сигнализирате за рискови или проблемни решения;
• Участвате в търгове за доставки и изпълнение на СМР по специалността, преговори по договори за изпълнение и т.н., анализирате оферти и ценови предложения.
• Контролирате качеството на изпълняваните СМР и отговаряте за изпълнението им в съответствие с одобрените проекти, технология и техническа спесификация.
• Отговаряте за спазването на поставените срокове и недопускане на пропуски и забава.
• Отговаряте за безпроблемното реализиране на проектите управлявани от дружеството.
• Наблюдавате и контролирате изпълнителите, подизпълнителите и доставчиците на обектите.
• Проверявате предоставени актове по време на строителството.
• Следите за качественото изпълнение, както и разхода на материали съгласно проекта и бюджета.
• Участвате в подготовката и държавното приемане на обектите.
• Участвате в предаване на обектите на клиенти, наематели, купувачи.

Изисквания и необходими умения

• Имате завършено средно или висше инженерно образование в областта;
• Имате минимум 5 години професионален опит в строителството и минимум 2 години опит на подобна позиция. Работата в големи проекти би била предимство;
• Владеете английски език – на много добро ниво писмено и говоримо;
• Познавате специфичните програми за строителство (Auto Cad), управление на проекти и графици (MS Project. Познаване на MS Office би било предимство;
• Отлично разбирате, работите и разчитате проектна документация;
• Отлично познавате строителния процес като технология, актуални цени, детайли, решения , управление и планиране на процеси;
• Познавате нормативната база в строителството – би било предимство;
• Имате отлични организационни умения и обичате работата в екип;
• Имате шофьорска книжка - кат. B – би било предимство;
• Притежавате сертификат по ЗБУТ – би било предимство.

Ние Ви предлагаме

• Организация, ориентирана към екипа, която насърчава личното израстване;
• Лоялни колеги с висок интегритет;
• Организация, която стъпва на най-добрите практики, поставя под въпрос статуквото и изследва новите решения.