Поликарт ООД
Оператор на машини за обработка на хартия и картон
Sofia Region
full-time

Sofia Region full-time

About us

Поликарт ООД е производител на опаковки, архивни и канцеларски материали. Базирана в Костинброд, фирмата произвежда всякакви видове хартиени и картонени кутии, опаковки и пликове, ламинирани с фолио и пълноцветен печат. Разполагаме както със стандартни кутии на склад, така и производство по зададен дизайн и размери. Отделно можем да предложим дизайн на опаковки и последващото им производство и доставка до краен клиент което изисква организация по уточняване на нуждите на клиента, намиране на най-доброто решение за конкретния проект, подготовка на дизайн, изработка на мостри, управление на производствения процес и качествен контрол, управление на опаковане и доставка, следене на плащания към/от конкретни фирми.

Responsibilities

Задължения и отговорности:

- Обработка на поръчки, организиране на работата на няколко машини;
- Настройка на машини за обработка на хартия и картон;
- Работа с машини за рязане, щанцоване и сгъване;
- Поддръжка и прегледи на машините във фирмата;
- Разкрояване и форматиране на хартии и картони;
- Качествен контрол на произведените изделия.

Requirements and necessary skills

Основни изисквания:

- Опит в опаковъчната или печатарската индустрия е задължителен;
- Базови знания по механика и електротехника;
- Умения за работа с хора, в екип и по отделно;
- Желание за развитие и напредък.

We offer

Предлагаме:

- Първоначално обучение и подготовка за работа с машини;
- Работа в град Костинброд, на 6 км от София;
- Атрактивно възнаграждение обвързано с резултатите;
- Работа в перспективен сектор с развитие и растеж.

Contact Information

Phone: 0878421007