Домашна помощница/Иконом
Варна
длъжност на непълно работно време
От 500 до 1000 лв.

Варна длъжност на непълно работно време От 500 до 1000 лв.

"Глобал Сийд Инвесторс" търси да назначи служител на длъжност Домащна помощница/Иконом в частен дом на младо семейство.

Отговорности

1. Почистване на подовата настилка във всички помещения и верандата;
2. Бърсане на прах, подреждане на вещи;
3. Пране, сушене, сгъване и подреждане на дрехи;
4. Приготвяне на закуска;
5. Изхвърляне на боклук;
6. Сервиране и отсервиране;
7. Посрещане на гости;
8. Почистване след домашните любимци.

И всяка останала работа, свързана с домакинството в един дом.

Изисквания и необходими умения

1. Мотивация за работа, бързина и сръчност;
2. Лоялност и умение за спазване на дискретност;
3. Уважение и приемственост към домашните любимци.

Ние Ви предлагаме

1. Трудов договор и осигуровки;
2. Добро и уважително отношение;
3. Храна и напитки по време на работа.

Рабтно време:
Вариант 1: От понеделник до петък - от 9:00 до 18:00ч. (1 час обедна почивка)
Вариант 2: ВСЕКИ ДЕН НА 5 ЧАСА.

ЗАПЛАТА:
800лв. НЕТО + Транспорт
VCD