Водопроводчици (Германия )
други в чужбина

други в чужбина длъжност на пълно работно време

Отговорности

- производство и монтаж на части за вътрешно обзавеждане на яхти

Изисквания и необходими умения

-владеене на немски език на добро комуникативно ниво (проверява се в разговор по телефона)
-предишен професионален опит
-подходящо образование ще се счита за предимство
-шофьорска книжка
-личен автомобил
-комуникативност, ангажираност и работа в екип

Ние Ви предлагаме

-атрактивно възнаграждение: 11 EUR бруто / час + 3 евро нето добавки / час
-настаняването е организирано и заплатено от работодателя
-немски трудов договор директно с немския работодател
-удържане на данъци и социални осигуровки от немския работодател
-възможност за седмични аванси (в брой или по банков път)
-възможност за извънреден труд
-възможност за дългосрочна заетост и професионално развитие
-право на отпуска
-много добра подкрепа от нашия екип

Информация за контакт

Телефон: +359 87 65 43 150 +359 87 760 0657

VCD