Алфа Консулт България ООД
under 5 служителя Apply See employer
Оператор на машина
Ямбол
full-time
Between 1000 and 1500 bgn

Ямбол full-time Between 1000 and 1500 bgn

Job Description

Фирма Алфа Консулт България търси да назначи за свой клиент - производствено предприятие:

Основни задължения:

- Опит в работата с ъглошлайф, абкант и гилотина ще се счита за предимство
- Позицията е подходяща за кандидати без опит с желание за работа и обучение
- Изпълнение на поставените задачи;
- отговорност, лоялност и изпълнителност.
- Средно образование с техническа насоченост (не е задължително), ще се счита за предимство

Ние ви предлагаме:

- Коректни трудово-правни взаимоотношения
- 20 дни платен годишен отпуск
- 5 дни х 8 часа работна седмица

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Телефон за информация: 089 51 58 133 - Орлин Чавдаров

Алфа Консулт БГ-19 ООД - Лиценз № 2892_10.10.2019

Contact Information

Phone: 0895158133