Алба Център ООД
Специалист продажби
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Един контактен център е толкова добър, колкото добри са неговите служители, а служителите на ALBA CALL CENTER са обучени специалисти. Във връзка с разширяването на наш проект, търсим нови специалисти, които да обогатят сплотеният ни колектив.

Отговорности

Отговорности:
Осъществяване на продажби на продуктите на наш корпоративен клиент, чрез изходящи телефонни обаждания;
Поддържане на добрите отношения със съществуващите клиенти;
Работа с база данни;
Желателно е при одобрение кандидатите да имат възможност да стартират работа веднага.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:

Отлична дикция и речева култура;
Силно развити комуникативни умения;
Мотивиция, енергичност, позитивизъм и готовност за нови предизвикателства;
Желание за реализиране на финансова печалба;
Желание за развитие и усвояване на нови знания в сферата на продажбите;
Предишен опит в кол център ще се счита за конкурентно предимство;
Отлични компютърни познания (MS Office).

Ние Ви предлагаме

Предлагаме:
Работа на трудов договор;
Възнаграждение без лимит, в зависимост от представянето – твърда заплата + мотивираща и добре работеща бонусна система;
Работно време –9:00 до 18:00 ч.
Личностно развитие – професионални търговски обучения;
Изграждане на знания и умения;
Възможност за развитие и професионално израстване в компанията.