КОМТЕК 2006 ООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Инженер радио и телекомуникации
София

София длъжност на пълно работно време

„КОМТЕК 2006“ ООД предлага пълен инженеринг на трънкинг и конвенционални радиосистеми TETRA и DMR, широколентови PTP/PMP решения за пренос на глас, данни и мултимедия, системи за сигурност.
Дейността включва проектиране, доставка на оборудване, инсталацията и въвеждане в експлоатация комуникационни мрежи и системи, поддръжка, ремонт, гаранционен и следгаранционен сервиз на комуникационно оборудване.

Отговорности

Участва в цялостния процес на проектиране, изграждане и поддръжка на радиокомуникационни системи:
- изготвяне на технически решения и документация;
- монтаж, поддръжка и настройка на телекомуникационно оборудване;
- техническо обслужване на комуникационно оборудване;
- работа с клиенти и възложители по изпълнение на договорите на фирмата.

Изисквания и необходими умения

- Висше образование (профили радио или телекомуникации);
- Познания в областта на информационните технологии;
- Познания и опит в администриране на TCP/IP мрежи и инфраструктура;
- Добри познания по кабелни системи и преносни среди;
- Владеене на английски език;
- Шофьорска книжка категория В;
- Добри комуникативни умения, умения за работа в екип, отговорност и инициативност.

Ще се счита за предимство:
Минимум 2 год. опит по специалността.
Познания за радио мрежи, телекомуникационни и информационни технологии;
Сертификат за завършен курс за работа на височина;
Квалификация за работа с ел. мрежи до 1000V.

Ние Ви предлагаме

Предлагаме гъвкаво работно време и възможност за обучение и развитие, възнаграждение, обвързано с личните резултати.

Информация за контакт

Телефон: 029500630