Готвачи топла и студена кухня
Благоевград, Пазарджик, Плевен, София, Хасково
От 2000 до 3000 лв.

Благоевград, Пазарджик, Плевен, София, Хасково длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Велес Рикрутмънт е иновативна компания, създадена с една цел – предоставяне на качествени посреднически услуги в областта на подбора на кадри.

Основният ни приоритет е ТВОЯТ УСПЕХ!

За наш клиент, популярно и елитно заведение в сърцето на София, търсим готвачи топла и студена кухня.

Известният ресторант набира амбициозни кандидати с опит или желание за професионално развитие!
Прозрачни условия при доказан работодател.

Отговорности

Ще ти бъде необходимо да:

- Познаваш в детайли всички аспекти от работния процес;

- Работиш по установени фирмени стандарти за приготвянето на храната;

- Полагаш старание за постигането на високи оперативни резултати за ресторанта;

- Съхраняваш правилно стоката;

- Работиш отговорно със служебното оборудване и инвентар.

- Участваш активно с предложения за оптимизиране на работния процес.

Изисквания и необходими умения

Какво трябва да притежаваш:

- Опит на сходна позиция е предимство;

- Подходящо образование е предимство;

- Прецизност и внимание към детайлите;

- Умения за организиране и приоритизиране на задачите.

Ние Ви предлагаме

Какво е предложението:

- Мотивиращо и редовно заплащане - конкурентно, фиксирано дневно възнаграждение.;

- Гъвкаво работно време спрямо Вашите предпочитания - ще имате възможност да избирате работните и почивните си дни и да подреждате графика си;

- Фирмени обучения и събития;

- Възможност да работиш рамо до рамо с едни от най-добрите професионалисти в сферата;

- Работа с най-съвременни уреди и техники;

- Възможност за развитие в областта на гурме кулинарията;

- Работа в динамична среда, с екип от позитивни и инициативни хора.

Ако това предложение представлява интерес за теб, ще очакваме актуално CV.

Довери ни се, защото ТВОЯТ УСПЕХ Е НАША РАБОТА!

Услугите ни са напълно конфиденциални и безплатни за кандидатите!

Ако имате допълнителни въпроси, може да се свържете директно с нас директно на:

0899 948 401

Работата на Veles Recruitment по подбор на персонал се основава на удостоверение №3106/ 30.12.2020.

Информация за контакт

Телефон: 0899 948 401

VCD