Елекротехник (Германия)
Ломар, Германия
От 4000 до 5000 лв.

Ломар, Германия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Silverhand е международна агенция за набиране на персонал, специализирана в предоставянето на човешки ресурси и услуги за професионално консултиране с най-високо качество.

Нашите услуги са 100 % безплатни - без такси и комисионни за превод и обработка на всички документи!

Благодарение на натрупания опит, постоянното обучение на служителите и иновативните методи за подбор и набиране на персонал, хиляди хора са намерили нова работа в чужбина. Ние предлагаме сигурни и стабилни работни места при проверени работодатели.

Отговорности

- реконструкция на автокъща
- изтегляне на кабел
- монтаж на разпределители
- инсталиране на лампи

Изисквания и необходими умения

- владеене на немски език на добро комуникативно ниво (проверява се в разговор по телефона)
- предишен професионален опит
- подходящо образование ще се счита за предимство
- шофьорска книжка
- личен автомобил
- комуникативност, ангажираност и работа в екип

Ние Ви предлагаме

Информация за контакт

Телефон: +359 87 65 43 150 +359 87 760 0657

VCD