Оператор телефонни разговори
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

За наш клиент – бързо развиващ се кол център, специализиран в сферата на аутсорсинг на бизнес услуги за БАНКОВИ институции, търсим:
СЛУЖИТЕЛИ, КОИТО НЕ СЕ ЗАДОВОЛЯВАТЕ С 1000 ЛЕВА ЗАПЛАТА, ИСКАТ ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕТО ДА РАСТЕ В ЗАВИСИМОСТ ОТ РЕЗУЛТАТИТЕ И УСИЛИЯТА.
АКО СТЕ ВИЕ, ИЗПРАТЕТЕ СВОЕТО CV.

Отговорности

Основни задължения:

- Провеждане на входящи и изходящи телефонни разговори с потенциални или настоящи клиенти по списък на фирмите-възложители на кампании;
- Приемане на разговори от национални номера;
- Маркетингови проучвания;
- Въвеждане на данни за клиентите в специализиран софтуер;
- Стриктно следване на утвърдените от външния клиент работни процеси и процедури;
- Подготвяне и попълване на отчети за проведените обаждания.

Изисквания и необходими умения

-Завършено средно образование (Висше образование – предимство);
- Опит в областта на търговията, телефонните продажби или продажбата на банкови/ финансови продукти и услуги – мин. 1 година;
- Отлични търговски и комуникативни умения;
- Добра компютърна грамотност – Microsoft Office: Word, Excel;
- Владеене на английски език на работно ниво – предимство.

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:

- Много добро възнаграждение и условия на труд;
- Редовна смяна от понеделник да петък;
- Въвеждащо обучение;
- Добра работна атмосфера и сплотен екип.

Информация за контакт

Телефон: 0887968087

VCD