Уча.се ЕООД
Учител по български език (9.-12. клас)
Варна, Пловдив, Софийска област, други в България, други в чужбина
под-изпълнител, свободна практика

Варна, Пловдив, Софийска област, други в България, други в чужбина под-изпълнител, свободна практика

Ние, от Образователен сайт №1 на България - Уча.се, имаме нужда от учител по български език (9.-12. клас), който да стане част от нашия екип и да работи по учебното съдържание в Уча.се. Позицията не е обвързана с географско положение или работа в офис и е на граждански договор.

Отговорности

Ще участваш много активно в създаването на учебно съдържание, което да отговаря стриктно на стандартите на Уча.се и на ДОС на МОН.

Изисквания и необходими умения

- Отлични познания по български език и опит в преподаването му
- Професионализъм и отговорност към работния процес
- Желание за усъвършенстване и хъс да допринасяш за развитието на Уча.се
- Самоинициативност, адаптивност и креативност
- Колегиалност и положителна нагласа
- Основни умения за работа с Google Drive

Ние Ви предлагаме

- Интересна работа в бързо развиваща се организация, поставила си за цел да подобри образованието
- Сътрудничество с мотивирани професионалисти, с които се работи леко и приятно
- Възможност да работиш от вкъщи и в удобно време
- Привлекателно заплащане, което отговаря на опита и качеството на работата
- Абонамент за Уча.се
- Ежегодни тиймбилдинги и фирмени събития
VCD