СОФСТРОЙРЕМОНТ ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Майстор строителни ремонти
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Вътрешни и външни ремонти на жилища и офиси. Всички видове строително-ремонтни услуги.

Отговорности

• Опит в изпълнението на вътрешни ремонти;
• Техническа грамотност;
• Отговорност, прецизност и точност;
• Умение за работа в екип.

Изисквания и необходими умения

• Умения в областта на строителните ремонти, облицовки, настилки, шпакловка, В и К, Електроинсталации, дограма. Работа с машини и съоръжения. Технически грамотен.
• Предимство: собствен инструмент и транспорт.
• Образование - средно.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
С одобрените от нас кандидати ще се свържем за допълнително уговаряне на интервю.

Ние Ви предлагаме

Трудов договор, седмично заплащане, според количеството и качеството на труда. Постоянна заетост.