СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Специалист обучение и подбор човешки ресурси
София

София длъжност на пълно работно време

За наш партньор - иновативна българска компания за производство на сладкарски изделия (шоколадови десерти) изцяло ориентирана към износ , търсим успешен професионалист, който да се присъедини към екипа на фирмата.

Отговорности

Подбор, обучение и мотивация на служителите в работната среда ;
Определя потребностите от обучение и съставя план за кариерно развитие на служителите в компанията;
Разработва , подготвя материали и провежда обучения, оценява резултатите от тях;
Организира и провежда фирмени събития- team building и др.;
Организира и координира подбора на служители;
Търси, проучва и предлага подходящи начини за подбор и привличане на кадри;
Провежда интервюта с одобрените по документи кандидати за различни позиции;
Участва в процеса на вътрешен подбор и различни проекти за ротация и развитие на служителите;
Координира процеса по въвеждане и адаптация на новоназначени служители;
Провежда атестации и оценка на представянето на служителите и предприема действия спрямо резултатите от атестациите

Изисквания и необходими умения

Висше образование – бакалавър или магистър в областта на човешките ресурси, за предпочитане социолог или психолог;
Професионален опит в подбор и обучение;
Отлична компютърна грамотност;
Лоялност, комуникативност, отговорност, умение за работа в екип

Ние Ви предлагаме

Възможност за професионална реализация в бързо развиваща се компания за производство на висококачествени хранителни продукти;
Много добри условия за работа, много добро възнаграждение;
Постоянен трудов договор;

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.
Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД е регистрирана под номер 2221 валиден от 16.02.2017 да извършва дейности по подбор на персонал от МТСП.

Информация за контакт

Телефон: 02 873 95 94