СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Мениджър ключови клиенти
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Нашият клиент "БУЛВАРИЯ АВТОМОБИЛНИ ПРОДУКТИ" е официален представител за България на CYCLON HELLAS S.A и VALVOLINE.
"БУЛВАРИЯ АВТОМОБИЛНИ ПРОДУКТИ" представя на българския пазар пълната гама висококачествени масла и греси за всички видове превозни средства от леки автомобили, мотоциклети до товарни автомобили и стационарни промишлени двигатели. Смазочните продукти на компанията покриват редица сертификати за качество от международно акредитирани организации: API, ACEA, MIL, VOLVO, MTU, VW, MAN и др.

Отговорности

• Управлява търговската мрежа в региона
• Развива и поддържа добри отношения с Ключови клиенти
Обезпечава технически консултации на клиенти и партньори (дистрибутори)
• Предлага търговска стратегия, план и изготвя доклад за ръководството за постигнатите
резултати
• Изследва конкуренцията
• Провежда презентации пред потенциални клиенти
• Изготвя търговски и технически предложения
• Подготвя документация за участие в тръжни процедури

Изисквания и необходими умения

• Висше техническо образование
• 3 г опит на подобна позиция в сферата на индустрията - предимство е опит в продажби на
индустриални или автомобилни масла
• Много добро владеене на английски език писмено и говоримо
• Много добри компютърни умения
• Шофьорска книжка

Ние Ви предлагаме

Възможност за професионална реализация и развитие в стабилна и развиваща се международна компания.
Много добро основно възнаграждение/3000 - 3200лв. стартова основна заплата по трудов договор/ и стимулираща бонусна система.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД.

С всички кандидати, одобрени по документи, ще бъде проведено интервю.

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ - лиценз № 2221 от 16.03.2017г.

Информация за контакт

Телефон: 02 873 95 94

VCD