Продавач-консултант
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Магазинът се намира на централна търговска улица, има обствено производство и предлага бижута изключително с естествени камъни.

Отговорности

- Подреждане на стока;
- Работа с касов апарат;
- Работа с пос терминал.

Изисквания и необходими умения

- Опит в продажбата на бижута;
- Комуникативни и презентационни умения;
- Търговски усет и мотивация за постигане на добри резултати;
- Усет към красивото;
- Позитивно настроени.

- интерес към астрологията

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

- трудов договор (с първоначален изпитателен срок с фиксирано базово месечно възнаграждение)
- професионална работна среда
- пет дневна работна седмица
- основна заплата +% при постигане на определени резултати обвързани с продажбите

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор (с първоначален изпитателен срок с фиксирано базово месечно възнаграждение);
- Професионална работна среда;
- Пет дневна работна седмица;
- Основна заплата +% при постигане на определени резултати обвързани с продажбите.

Информация за контакт

Телефон: 0888925406

VCD