Анализатор на медицински статии (дистанционна работа)
други в България, други в чужбина, Унгария
почасово

други в България, други в чужбина, Унгария почасово

ComFit Europe Ltd. е унгарска компания, която специализира в мониторинг на медицинска литература с цел лекарствена безопасност.

Отговорности

Компанията набира екип от специалисти, които да извършват мониторинга. Работата се състои в анализирането на статии, публикувани в медицински журнали и записването на събраните данни в софтуера на ComFit Europe.

Изисквания и необходими умения

Необходими квалификации:
• студенти по медицина в 3-ти, 4-ти, 5-ти или 6-ти курс или работещи специалисти
• студенти по фармация в 3-ти, 4-ти, 5-ти или 6-ти курс или работещи специалисти
• студенти по дентална медицина в 3-ти, 4-ти, 5-ти или 6-ти курс или работещи специалисти

Други изисквания:
• отлични познания по медицина
• отлично владеене на български език
• добро владеене на английски език
• прецизност
• отлична интернет връзка
• основни компютърни умения

Ние Ви предлагаме

• заплащане - според изработеното (на база брой и дължина на обработените статии)
• гъвкаво работно време
• работа от вкъщи
• запознаване с най-актуалните научни публикации в сферата на медицината
• работа в международен екип
• участие в изграждането на европейска медицинска база данни

Ако се интересувате от възможността да работите за нас, изпратете CV.