Онлайн редактор National Geographic
София

София длъжност на пълно работно време

СББ Медиа АД е водеща медийна група с дейности обхващащи широк спектър от електронни и печатни медии, книги и събития. Компанията е най-големият издател на списания в България, издавайки девет списания, сред които световно известните National Geographic, ELLE и Cosmopolitan. Портфолиото ни включва и утвърдените сайтове Rozali.com, Cosmopolitan.bg, Elle.bg, Nationalgeographic.bg, Moetodete.bg и Gotvetesmen.com. С екип от доказани професионалисти, с желание да надминаваме себе си всеки ден, приемаме всяко предизвикателство и го преодоляваме.

Отговорности

Част от твоите отговорности ще включват:
• превод и адаптация на статии от английски език.
• писане на новини и статии за онлайн изданието
• избор на подходящи теми и заглавия

Изисквания и необходими умения

Ако смяташ, че си:
• енергичен и с бързи професионални реакции
• с професионален опит в печатни и/или онлайн медии
• с отличен английски език
• имаш интереси в области като наука, история, география
• обичаш да пишеш новини, очерци и статии

Ние Ви предлагаме

В отговор на твоите очаквания, ние ще предложим:
• Работа в професионален екип
• Атрактивно възнаграждение
• Възможност за работа от вкъщи
• Възможност за изява в компания, спазваща стандарти и качество
• Натовареност на пълен работен ден

Информация за контакт

Телефон: 0895019051

VCD