Джи Пи Груп АД
Специалист продажби, недвижими имоти
София

София длъжност на пълно работно време

Джи Пи Груп една от водещите строителни компании в България с обществено значими проекти в областта на инфраструктурното, жилищното и промишлено строителство.
Във връзка със стартиране на нови проекти обявяваме свободна работна позиция за:

Отговорности

- Отговаря за продажбения процес пред потенциални и настоящи клиенти;
- Провежда регулярни бизнес срещи с цел привличане на нови клиенти;
- Организира огледи и презентации;
- Съдейства при изготвянето на ценови оферти;
- Участва в подготовката на договори за наем или продажби;
- Организира съпътстващата търговския процес документация;
- Изготвя регулярни справки за нуждите на ръководството;

Изисквания и необходими умения

- Висше образование;
- Отговорност и отлични умения за организация на работния процес;
- Комуникативност и висока езикова култура;
- Умения за водене на преговори;
- Отлична компютърна грамостност;
- Добро владеене на английски език;
- Шофьорска книжка, кат.Б.

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор, 6-мес.изпитателен срок;
- Дългосрочни и лоялни взаимоотношения;
- Много добро възнаграждение;
- Социални придобивки;
- Работа в позитивен и млад колектив;
- Възможност за професионално развитие.

Информация за контакт

Телефон: +359 884 02 99 23

VCD