Сервизен инженер
Велико Търново, Пловдив, Русе, Софийска област, Ямбол
От 500 до 1000 лв.

Велико Търново, Пловдив, Русе, Софийска област, Ямбол длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

MORENOS търси Сервизен инженер, който да се присъедини към екипа ни и да предоставя техническа подкрепа на клиентите ни на бързооборотни стоки главно в България и чужбина.

Отговорности

Основни отговорности:
• Инсталиране и пускане в експлоатация на нови машини на обектите на клиентите
• Способност за отстраняване на неизправности на машините, извършване на сервизна проверка и разрешаване на технически проблеми.
• Способност за смяна на резервни части, препоръчване на клиентите на резервни части и консумативи, които гарантират безпроблемната работа на машината.
• Предоставяне най-новата техническа информация на клиентите по коректен и прозрачен начин.
• Подробно докладване и технически анализ на проблемите.
• Участие в индустриални панаири и технически обучения.

Желани квалификации:
• Опит в програмирането на роботи.

Позицията е за пълно работно време.

Местоположение: България

Моля, изпратете Вашето CV на sofia@e-morenos.com
Всички кандидатури ще бъдат обработвани строго конфиденциално.

Изисквания и необходими умения

Профил на кандидата:
• Образование в сферата на автоматизацията, електронното инженерство или друга свързана специалност.
• Възможност за пътуване и работа на обекта на клиента
• 3 години трудов стаж, свързан с областта (инсталации на индустриално оборудване, роботизирани системи и др.)
• Познания за работа с инструменти за механичен дизайн и симулация (Inventor, Solidworks, AutoCAD)
• Способност за работа под напрежение.
• Умения за работа в екип.
• Отлично владеене на говорим и писмен български и английски език.
• Изпълнена военна служба
• Шофьорска книжка (категория B)
VCD