КОРЕКТ-КОНСУЛТ БЪЛГАРИЯ ЕООД
Търговец- широкоформатен печат (М/Ж)
София

София длъжност на пълно работно време

Нашият клиент е българска компания, с повече от 15 години успешно присъствие на пазара в сферата на дигиталния широкоформатен печат. Търсим позитивна и енергична личност, която да се присъедини към търговския им екип в гр. София.

КРАТКО ОПИСАНИЕ НА ПОЗИЦИЯТА:
Търговците отговарят за всички аспекти на ежедневния бизнес на компанията, в рамките на възложените продуктови асортименти, предлагайки изобретателни решения. Поддържат ефективни отношения с клиенти и доставчици, водят преговори, осигуряват качествена обратна връзка.

Отговорности

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

• Поддържане и разширяване на клиентската мрежа;
• Консултиране и запознаване на клиентите с продуктите на компанията, както и следпродажбено обслужване;
• Презентиране продуктите на компанията с цел осъществяване на директни продажби;
• Договаряне на цени, изготвяне на оферти и сключване сделки;
• Контрол на клиентските плащания;
• Предоставяне на висококачествено обслужване на клиентите и поддържането на коректни отношения с всички бизнес партньори;
• Изготвяне на регулярни отчети за извършената дейност;
• Поддържане на познания за всички нови тенденции в индустрията.

Изисквания и необходими умения

НЕОБХОДИМИ КВАЛИФИКАЦИИ И УМЕНИЯ:

• Подходящо образование;
• Познания в сферата на дигиталният печат;
• Английски език (на добро ниво – говоримо и писмено);
• Опит в директните продажби;
• Отлични комуникативни и презентационни умения;
• Умения за убеждаване и водене на преговори.

Ние Ви предлагаме

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

• Дългосрочен ангажимент на трудов договор;
• Стартово нетно възнаграждение: 1800 лв. (основна заплата + процент от оборота);
• Шофьор, когато е необходимо да се отиде на среща;
• Отличен екип и работна среда.
В случай, че разпознавате в предложението ни Вашата работа – не се колебайте да кандидатствате с най-актуалната Ви автобиография!
„Корект Консулт България“ ЕООД притежава лиценз за извършване на посредническа дейност по наемане на работа под № 2191, издаден от Министерство на труда и социалната политика.

Информация за контакт

Телефон: 8519115

VCD