Инспектор стоков контрол
МОНТАНА
full-time

МОНТАНА full-time

About us

Фирма действаща в сферата на корабните инспекции и инспекциите на товари.

Responsibilities

Основни изисквания:
- Умение за работа в екип
- Отговорност и прецизност при изпълнение на поставената задача
- Отношение към детайлите, поемане на отговорност и инициативност
- Умения за работа в динамична среда
- Шофьорска книжка, категория В
- Кандидатите с опит в опробване и анализ на зърнени и маслодайни култури ще бъдат
разглеждани с приоритет

Requirements and necessary skills

Основни задължения:
- Заделяне и разработване на представителни проби от товари
- Извършване на анализ със специфични апарати за зърнени и маслодайни култури, както и допълнителни дейности, свързани с пробите
- Oсъзнава важността и отговорността на извършваните дейности
- Попълване на проверени, одобрени и актуализирани документи, свързани с поставената задача
- Поддържане в добър общ вид работното място, оборудване и автомобили
- Възможности за командировки в страната

We offer

Ние предлагаме:
- Работа в една от водещите фирми за стоков контрол
- Обучение, съобразено с изискванията на позицията
- Трудов договор с условия, насочени към интереса на инспекторите
- Работа в добър екип от професионалисти
- Възможност за развитие
VCD