Готвач топла кухня
Бургас
От 1500 до 2000 лв.

Бургас длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Хотел "Регата Палас"**** к.к. Слънчев Бряг, търси да назначи за сезон лято 2021 година за ресторанта си двама готвачи. Изхранване на до 100 туриста.

Отговорности

- Осигурява качествена и навреме издадена храна, спазвайки вътрешно фирмените стандарти и инструкции.
- Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите.
- Отговаря за правилното приготвяне на храната, като стриктно спазва стандарта за приготвяне и издаване на храна.
- Отлично познава състава, начина и времето на приготвяне на ястията, както и външния им вид
- Правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята.
- Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място.

Изисквания и необходими умения

- Опит в изхранването на блок маса - закуска, обяд, сл. закуска и вечеря;
- Умение за работа в екип;
- Енергичност, мотивация и бързина;
- Организираност и отговорност;

Ние Ви предлагаме

- Коректно месечно възнаграждение;
- Трудов договор и СО
- Храна по време на работа.
- Униформено облекло
- Осигурена нощувка или транспорт
- Коректен и лоялен работодател

Информация за контакт

Телефон: 0888206564

VCD