ТЕЛЕПОИНТ ООД
Общ работник поддръжка сгради
София-град
full-time
Between 1000 and 1500 bgn

София-град full-time Between 1000 and 1500 bgn

Responsibilities

За позицията ОБЩ РАБОТНИК ПОДДРЪЖКА СГРАДИ търсим човек, който ще има следните
Задължения:
- Помага в общата работа на техническия екип;
- Поддържа ред на материалите и суровините, с които се работи;
- Премества, пренася и подрежда оборудването, което се монтира от инженерите и техниците.

Requirements and necessary skills

Изисквания за заемане на длъжността:
- Средно образование;
- Отговорност;
- Сериозност;
- Внимание към детайла, организираност, сръчност, работа в екип;
- Шофьорска книжка категория B.

We offer

Какво предлага нашата компания?

Ние Ви предлагаме възнаграждение, съобразено с Вашите умения и резултати и възможност да придобиете нови знания и умения.
Работно място: обектите на компанията са на територията на град София.
Работно време: от понеделник до петък от 9.00-18.00 часа.

Contact Information

Phone: 0885 747507

VCD