Общ работник
София
От 500 до 1000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Ние сме фирма, предлагаща услуги в производството на мебели. Основната ни дейност е изработката на мебели по поръчка, с които обзавеждаме изцяло жилището - от кухнята до коридора.
От скоро сме на българския пазар, но вече затвърждаваме лидерските си позиции.
Разполагаме с нова и модерна aпаратура.

Отговорности

- Извършване на товаро - разтоварна и преносна дейност на стоки и материали;
- Помага при извършване на ремонтни дейности;
- При необходимост изпълнява и други възложени задачи.

Изисквания и необходими умения

Специални умения: не се изискват.
Личностни изисквания към изпълнителя (задължителни и препоръчителни): сръчност, честност, лоялност.

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор;
- Отлична работна атмосфера в сплотен екип;
- Възможност за професионално развитие и усъвършенстване;
- Работно време от понеделник до петък;
- Разходи за транспорт;
- Социален пакет, включващ кетъринг и ваучери.

Информация за контакт

Телефон: 0885 985 447

VCD