АББ Пауър Гридс България ЕООД
Инспектор качество на производствените процеси
Севлиево

Севлиево длъжност на пълно работно време

Хитачи АББ Пауър Гридс е иновативен технологичен лидер, който осигурява достъпна, надеждна, устойчива и модерна енергия за всички. Ние помагаме на светлината да достигне домовете, и да имаме работещи фабрики, болници и училища. Елате такива, каквито сте, и се подгответе да станете по-добри, докато се учите от другите. Донесете страстта и енергията си и се включете в един екип, който цени една проста истина: Разнообразие + Сътрудничество = Иновации

Отговорности

Водеща роля в разследването на жалби, получени от клиенти;
Водеща роля в местния екип за качество на производството;
Разработване на планове и извършване на вътрешни инспекции в съответствие с качеството на производствените линии;
Въвеждане и подобряване на стандарти и норми за качество на производствените линии;
Активно съдействие по включване на различни екипи в разследването на случаи, свързани с отклонения в качеството и даване на препоръки за коригиращи действия.

Изисквания и необходими умения

Образование: Висше или средно техническо образование;
Доказан професионален опит с производствено качество;
Познаване на производствените процеси;
Добро владеене на англ. език писмено и говоримо;
Много добро владеене на MS Office пакет (MS Excel, MS, Word, MS PowerPoint, MS Outlook);
Работа с ERP системи (SAP);
Отговорност и инициативност;
Внимание към детайла;
Добри комуникационни умения;
Работа в екип.

Ние Ви предлагаме

13-та заплата;
Ваучери за храна;
Допълнително здравно осигуряване ;
Осигурен транспорт;
Финансова помощ при релокация;
Допълнителни бонуси.

Информация за контакт

Телефон: 0882109086

VCD