Шофьор на автобус
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Софийска транспортна фирма търси да назначи шофьор за автобус на постоянен трудов договор.
Работата ще е свързана с превоз на пътници в рамките на Европейският съюз и главно на територията на Република България.
Търсим отговорни и сериозни кандидати с желание за работа.
Може да кандидатстват и пенсионери.
За повече информация, моля да се обадите по телефона - 0882 263 186.

Лиценз за посредническа дейност 1591 от 10.05.2013 г

Отговорности

Превоз на пътници, туристи.
Внимателно и отговорно отношение към работата и пътниците.

Изисквания и необходими умения

Кандидатите е необходимо да притежават съответната категория за автобусни шофьори, професионална компетентност, психологическа годност и валидна тахографска карта.

Ние Ви предлагаме

Постоянен трудов договор, навременно заплащане, вежливо отношение.

Информация за контакт

Телефон: 0882263186

VCD