Служител/ка склад и/или автомонтьор
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

Ние сме фирма с опит в бранша и водеща в сферата на автосервизната дейност, както и обслужването на клиенти в цялата страна. Във връзка с разрастването ни в различни области на България, търсим да назначим отговорен служител/ка и/ или автомонтьор с потенциал за отговорник на обект, след преминаване обучение и детайлно запознаване с процеса на работа и особеностите на монтажа.

Отговорности

- организиране на работния процес в автосервиза;
- изготвяне на дневни и месечни отчети;
- способност за извършване на проучвания на местния пазар и идентифициране на нуждите на клиентите;
- опит в автосервизна дейност е предимство;
- опит в организационната сфера тип склад също е предимство;

Изисквания и необходими умения

-средно образование е задължително;
-висше техническо образование е предимство;
-опит на подобна позиция е предимство;
-техническа грамотност и опит с работа на каса и компютър;
-желание за дългосрочна заетост;
-организираност и спазване на установени процедури;
-коректност, лоялност, комуникативност и умения за работа в екип;
-отговорност при изпълнение на поставените задачи и към предоставеното оборудване за работа;

Ние Ви предлагаме

- възможност за развитие;
- трудов договор и редовно заплащане на атрактивна заплата;
- вътрешно- фирмени обучения;
- постоянна работа на пълен работен ден;
- позитивна работна атмосфера с екип от професионалисти;
VCD