Болан България ЕООД
Началник смяна
гр. Ловеч

гр. Ловеч длъжност на пълно работно време

Ние сме частна международна компания специализирана в търговията и производството но домашен текстил. Нашите клиенти са някои от основните международни вериги в търговията с домашен текстил в Европа.
В България компанията стартира своя бизнес през 2011 г. Във връзка разширяване на дейността си, ние търсим специалист Началник Смяна в цех за пълнене и пакетиране на текстилни изделия.

Отговорности

- Ръководител на екип от работници - 10-15 души;
- Разпределя ежедневните отговорности в екипа;
- Следи за качественото и навременно изпълнение на задачите в екипа;

Изисквания и необходими умения

- Средно специално и/или Висше образование;
- Техническа грамотност за работа и обслужване на индустриални машини;
- Добри организационни умения;
- Опит на подобна позиция в производствено предприятие - 2 години;

Ние Ви предлагаме

- Спазване на трудовото законодателство - постоянен трудов договор, при прозрачни условия;
- Социален пакет;
- Осигурен транспорт за гр. Ловеч;
- Осигурено работно облекло;

Информация за контакт

Телефон: 0884005284

VCD