Novakid Inc.
Онлайн учител по английски език
работа от вкъщи
От 1500 до 2000 лв.

работа от вкъщи длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Novakid е онлайн платформа за изучаване на английски език. Нашият международен екип работи по целия свят с деца на възраст 4-12 години от Русия, Полша, Турция, Германия, Испания и други страни. Нашата уникална програма е създадена за деца от различни нива на владеене на английски език. Интерактивните онлайн уроци в Novakid се провеждат във виртуална класна стая, която е лесна за навигация както за учители, така и за студенти.

Отговорности

Онлайн преподаване на английски език за ученици от 4 до 12 години.

В момента подготвяме нашето училище за новата учебна година, за да го направим най -добрата платформа за обучение по английски за деца.
Кандидатствайте сега, за да сте готови да започнете да преподавате! https://novakidteachers.recruitee.com/o/esl-teacher-non-englishspeaking-countries

Изисквания и необходими умения

- Английски, които не са родни с бакалавърска степен или по-висока;
- Международен сертификат за преподаване като DELTA, CELTA, TESOL или TEFL (не е задължителен, но за предпочитане);
- Минимум едногодишен опит в преподаването с деца;
- Онлайн преподавателски опит не е задължителен, но би бил плюс;
- Минимално очаквано работно натоварване - 10-15 часа седмично.

Ние Ви предлагаме

Какво предлагаме:

- работа от уюта на вашия дом;
- гъвкаво работно време;
- стабилен доход въз основа на броя на успешно проведените уроци;
- бонуси за успешни изпитания и препоръки;
- учебни програми, предоставени от NovaKid;
- редовни студенти;
- програма за обучение и личностно израстване;
- възможност за въздействие върху живота на хиляди деца по целия свят.

Нашите предимства:

- Гъвкавост на времето и местоположението - Ние предлагаме разнообразие от часови зони;
- Учебни материали - Не е нужно да правите никакви учебни планове;
- Администриране - Нашият опитен глобален екип за поддръжка винаги е готов да предостави незабавна помощ по ваше искане;
- Професионален растеж - Ние предлагаме сесии за продължаващо обучение през цялата година с фасилитатори, които предоставят възможности за обучение;
- Глобалност - Novakid ви свързва със студенти, разположени на различни географски местоположения;
- Менторство - Нашата група от съмишленици се стреми непрекъснато да проучва най -новите инструменти и стратегии за улесняване на обучението.

Заплата: $ 1000 + бонуси

Информация за контакт

Телефон: +79632986934

VCD