Price International Callflow
Стажант - Консултант продажби ИКТ
София
стаж на пълно работно време

София стаж на пълно работно време

Описание на позицията

В CallFlow разработваме и предлагаме иновативни телекомуникационни решения и платформа за контактни центрове. Поради нарастващия интерес към решенията на компанията се разширяваме и си търсим нов колега, като "Стажант - Консултант продажби ИКТ".
Стажът е с продължителност 6 месеца, като в последствие ще има възможност да предложим постоянна работа при добро представяне.

За да се присъедините към е задължително:
- да сте до 29 годишен;
- да сте дипломиран бакалавър с подходяща специалност;
- да не учите в момента;
- да сте безработен;
- да не сте работили до момента, като "Консултант продажби ИКТ" с код по НКПД: 24346004(това можете да го проверите в трудовата си книжка, в случай че имате такава).

Други изиксвания са:
- да сте комуникавна личност;
- да Ви допада да работите в екип;
- искате да се развивате в ИТ бранша.

Какво включва стажа и на какво ще се научите:
- ще се запонаете с продуктите/услугите на компанията;
- да ориентирате клиентите в продуктите и услугите на CallFlow;
- бизнес комуникация с настоящи и/или потенциални клиенти на компанията;
- презентиране на продуктите/услугите на компанията на потенциални клиенти;
- ще работи с други свързани екипи, като маркетинг и реклама, администрация и технически отдел.

Стажът се осъществява по Оперативна Програма "Развитие на човешките ресурси" и компромис с изискванията не може да се направи!

При интерес ни изпратете автобиография/CV и ние ще се свържем с кандидатите отговарящи на изискванията ни!

VCD