Уча.се ЕООД
PHP Backend Developer
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

Ако си търсиш ново предизвикателство, имаш нужда от вдъхновяваща работа, с която всеки ден да помагаш за подобряването на образование, и искаш да се развиваш в сферата на технологиите, то ние, от Уча.се, имаме предложение за теб. Дейността ни се разраства и имаме нужда от амбициозен PHP Backend Developer с опит, който да стане част от нашия екип във Варна на пълен работен ден.

Отговорности

Ще участваш в разработването на API за мобилните ни приложения за България и чужбина. Задълженията ти ще включват:

- Разработване на API за нови функционалности, използвайки PHP и реализиран от нас продуктов framework
- Поддържане на вече съществуващи функционалности
- Работа с бази данни
- Комуникация с членовете на екипа с цел постигане на оптимална производителност и качество на продуктите
- Участие в процес на работа, следващ Agile методологиите за разработка

Изисквания и необходими умения

- Поне 2 години опит и добри познания в обектно ориентираното програмиране и в програмирането на PHP
- Умения за работа с бази данни (MySQL)
- Добри познания и опит с RESTful APIs
- Опит с използването на Git
- Организираност и прецизност при изпълнение на поставените задачи и спазване на крайните срокове
- Аналитично и критично мислене
- Умения за работа в екип
- Проактивност и лична мотивация
Адаптивност в динамична среда
Желание за развитие и учене на нови неща
Готовност да приемаш и интегрираш обратна връзка

Ние Ви предлагаме

- Стимулираща работна атмосфера, в която ще имаш възможност да допринасяш с нови идеи и подходи и да се развиваш
- Готин, мотивиран и успешен екип, с който работата е удоволствие
- Работа с кауза, която ежедневно променя образованието
- Атрактивно заплащане
- Съфинансирано допълнително здравно осигуряване
- Карта за спорт на преференциални цени
- Абонамент за Уча.се
- Ежегодни тиймбилдинги и фирмени събития
- Допълнителни дни отпуск и подаръци според прекараното време в Уча.се
VCD